Zobrazuji všech 16 výsledků

Stylové láhve na vodu

S lahvemi na vodu SEIK budete s radostí dodržovat pitný režim. A díky stylovému designu a barvám budou skvělým doplňkem na vašem stole nebo ve vaší kabelce.

579
579
579
579
629

láhve na vodu SEIK

Unikátní láhve na vodu – najít je může být dost obtížné. Naštěstí si nyní můžete objednat stylové a promyšlené láhve na vodu z e-shopu seik.cz. Chceme vás inspirovat našimi produkty, abyste podnikli nová dobrodružství a byli šťastnější – vyzkoušejte naše láhve na vodu.
  • Všechny láhve na vodu jsou navrženy v Estonsku mladými designéry společnosti SEIK.
  • Vyberte si své oblíbené láhve na vodu zde.
  • Doručení do zásilkovny nebo přímo domů – láhve na vodu vám doručíme během několika dní
  • Doufáme, že vám láhve na vodu  udělají hezčí den a těšíme se na vaši zpětnou vazbu a obrázky, jak to láhve na vodu dokázali.
  • Označte na svých fotkách @mujseik a #láhve na vodu.

Jaké láhve na vodu si vybrat?

  1. Zamyslete se, které láhve na vodu by vám nejvíce vyhovovaly.
  2. Inspirujte se a udělejte si radost, nebo najděte perfektní dárek pro někoho jiného – láhve na vodu.
  3. Podívejte se, co o produktu říkají fanoušci SEIK – hledejte podle klíčového slova – láhve na vodu.
  4. Počkejte, až vám láhve na vodu dorazí do zásilkovny, nebo přímo domů.
  5. Foťte a označte nás @mujseik a #láhve na vodu.
Časté otázky
Kdy mi budou láhve na vodu doručeny? Jestli si objednáte láhve na vodu v pracovní den do 14:00, balík vám bude odeslán již následující den. Na vaši adresu dorazí do 2-3 pracovních dnů. láhve na vodu objednané během víkendu odesíláme v pondělí. 
  Jak si objednat láhve na vodu? Produkty si můžete jednoduše objednat přes náš e-shop. Vložte láhve na vodu do nákupního košíku a pokračujte k pokladně. Před zaplacením je potřeba přidat vaše kontaktní údaje a vybrat si preferovaný způsob doručení zásilky. 
  Můžu láhve na vodu vrátit? Jestli se vám láhve na vodu nelíbí, můžete je jednoduše vrátit. Náš e-shop má 14denní lhůtu na vrácení, Podrobný návod k vrácení naleznete v našich podmínkách. V případě dalších otázek nás neváhejte kontaktovat.