Zobrazuji všech 14 výsledků

Ponožky v konzervě - jedinečný dárek pro muže i ženy

Tyto ponožky jsou čerstvé a čisté, ale čekají na svoji pravou vůni, tak je nechte smrdět. Vždyť je to to, co mají dělat. Buďte kreativní a darujte naše ponožky v konzervě spolu se sýrem nebo klobásou a sledujte obdarovaného, jak bude překavpený, že v konzervě nejsou žádné ryby.

Ponožky v rybí konzervě jsou perfektní dárek.

ponožky v konzervě SEIK

Unikátní ponožky v konzervě - najít je může být dost obtížné. Naštěstí si nyní můžete objednat stylové a promyšlené ponožky v konzervě z eshopu seik.cz. Chceme vás inspirovat našimi produkty, abyste podnikli nová dobrodružství a byli šťastnější - vyzkoušejte naše ponožky v konzervě.
  • Všechny ponožky v konzervě jsou navrženy v Estonsku mladými designéry společnosti SEIK
  • Vyberte si své oblíbené ponožky v konzervě zde.
  • Doručení do balíkomatu nebo přímo domů - ponožky v konzervě vám doručíme během několika dní
  • Doufáme, že vám ponožky v konzervě  udělají hezčí den a těšíme se na vaši zpětnou vazbu a obrázky, jak to ponožky v konzervě dokázali.
  • Označte na svých fotkách @mujseik a #ponožky v konzervě.

Jaké ponožky v konzervě si vybrat?

  1. Zamyslete se nad tím, které ponožky v konzervě by vám nejvíce vyhovovaly.
  2. Inspirujte se a udělejte si radost, nebo najděte perfektní dárek pro někoho jiného - ponožky v konzervě
  3. Podívejte se, co o produktu říkají fanoušci SEIK - hledejte podle klíčového slova - ponožky v konzervě
  4. Počkejte, až vám ponožky v konzervě dorazí do balíkomatu, nebo přímo domů.
  5. Foťte a označte nás @mujseik a #ponožky v konzervě
Časté otázky
Kdy mi budou ponožky v konzervě doručeny? Jestli si objednáte ponožky v konzervě v pracovní den do 14:00, balík vám bude odeslán již následující den. Na vaši adresu dorazí do 2-3 pracovních dnů. ponožky v konzervě objednané během víkendu odesíláme v pondělí. 
  Jak si objednat ponožky v konzervě? Produkty si můžete jednoduše objednat přes náš e-shop. Vložte ponožky v konzervě do nákupního košíku a pokračujte k pokladně. Před zaplacením je potřeba přidat vaše kontaktní údaje a vybrat si preferovaný způsob doručení zásilky. 
  Můžu ponožky v konzervě vrátit? Jestli se vám ponožky v konzervě nelíbí, můžete je jednoduše vrátit. Náš e-shop má 14-denní lhůtu na vrácení, Podrobný návod k vrácení naleznete v našich podmínkách používání. V případě dalších otázek nás neváhejte kontaktovat.