Látková rouška pro více použití

V SEIKu věříme, že každý den by měl být plný dobrodružství. I za změněných podmínek bychom měli zůstat veselí a dobrodružní – jak jsme vždy byli. Nezáleží na tom, jestli se setkáváte s přáteli, cestujete veřejnou dopravou nebo cestujete po světě – vždy mějte u sebe naše roušku. Ať už při dobrodružstvích, setkáních s přáteli nebo blízkými, je důležité nosit ochrannou roušku. Naše rouška mají pohodlný střih, který chrání ústa, nos a bradu. Jsou pratelné a vhodné pro více použití.

Vašemu výběru neodpovídají žádné produkty.

rouška SEIK

Unikátní rouška – najít je může být dost obtížné. Naštěstí si nyní můžete objednat stylové a promyšlené rouška z e-shopu seik.cz. Chceme vás inspirovat našimi produkty, abyste podnikli nová dobrodružství a byli šťastnější – vyzkoušejte naše rouška.
  • Všechny rouška jsou navrženy v Estonsku mladými designéry společnosti SEIK.
  • Vyberte si své oblíbené rouška zde.
  • Doručení do zásilkovny nebo přímo domů – rouška vám doručíme během několika dní
  • Doufáme, že vám rouška  udělají hezčí den a těšíme se na vaši zpětnou vazbu a obrázky, jak to rouška dokázali.
  • Označte na svých fotkách @mujseik a #rouška.

Jaké rouška si vybrat?

  1. Zamyslete se, které rouška by vám nejvíce vyhovovaly.
  2. Inspirujte se a udělejte si radost, nebo najděte perfektní dárek pro někoho jiného – rouška.
  3. Podívejte se, co o produktu říkají fanoušci SEIK – hledejte podle klíčového slova – rouška.
  4. Počkejte, až vám rouška dorazí do zásilkovny, nebo přímo domů.
  5. Foťte a označte nás @mujseik a #rouška.
Časté otázky
Kdy mi budou rouška doručeny? Jestli si objednáte rouška v pracovní den do 14:00, balík vám bude odeslán již následující den. Na vaši adresu dorazí do 2-3 pracovních dnů. rouška objednané během víkendu odesíláme v pondělí. 
  Jak si objednat rouška? Produkty si můžete jednoduše objednat přes náš e-shop. Vložte rouška do nákupního košíku a pokračujte k pokladně. Před zaplacením je potřeba přidat vaše kontaktní údaje a vybrat si preferovaný způsob doručení zásilky. 
  Můžu rouška vrátit? Jestli se vám rouška nelíbí, můžete je jednoduše vrátit. Náš e-shop má 14denní lhůtu na vrácení, Podrobný návod k vrácení naleznete v našich podmínkách. V případě dalších otázek nás neváhejte kontaktovat.