Zobrazuji všech 7 výsledků

Stylový designový zápisník

Tyto plánovače s pevnou vazbou mají tečky místo řádků. Můžete si tak vytvořit vlastní systém poznámek, znázorňovat grafy nebo nákresy. Dá se do nich kreslit, řešit rovnice nebo plánovat váš život.

plánovače s pevnou vazbou SEIK

Unikátní plánovače s pevnou vazbou – najít je může být dost obtížné. Naštěstí si nyní můžete objednat stylové a promyšlené plánovače s pevnou vazbou z e-shopu seik.cz. Chceme vás inspirovat našimi produkty, abyste podnikli nová dobrodružství a byli šťastnější – vyzkoušejte naše plánovače s pevnou vazbou.
  • Všechny plánovače s pevnou vazbou jsou navrženy v Estonsku mladými designéry společnosti SEIK.
  • Vyberte si své oblíbené plánovače s pevnou vazbou zde.
  • Doručení do zásilkovny nebo přímo domů – plánovače s pevnou vazbou vám doručíme během několika dní
  • Doufáme, že vám plánovače s pevnou vazbou  udělají hezčí den a těšíme se na vaši zpětnou vazbu a obrázky, jak to plánovače s pevnou vazbou dokázali.
  • Označte na svých fotkách @mujseik a #plánovače s pevnou vazbou.

Jaké plánovače s pevnou vazbou si vybrat?

  1. Zamyslete se, které plánovače s pevnou vazbou by vám nejvíce vyhovovaly.
  2. Inspirujte se a udělejte si radost, nebo najděte perfektní dárek pro někoho jiného – plánovače s pevnou vazbou.
  3. Podívejte se, co o produktu říkají fanoušci SEIK – hledejte podle klíčového slova – plánovače s pevnou vazbou.
  4. Počkejte, až vám plánovače s pevnou vazbou dorazí do zásilkovny, nebo přímo domů.
  5. Foťte a označte nás @mujseik a #plánovače s pevnou vazbou.
Časté otázky
Kdy mi budou plánovače s pevnou vazbou doručeny? Jestli si objednáte plánovače s pevnou vazbou v pracovní den do 14:00, balík vám bude odeslán již následující den. Na vaši adresu dorazí do 2-3 pracovních dnů. plánovače s pevnou vazbou objednané během víkendu odesíláme v pondělí. 
  Jak si objednat plánovače s pevnou vazbou? Produkty si můžete jednoduše objednat přes náš e-shop. Vložte plánovače s pevnou vazbou do nákupního košíku a pokračujte k pokladně. Před zaplacením je potřeba přidat vaše kontaktní údaje a vybrat si preferovaný způsob doručení zásilky. 
  Můžu plánovače s pevnou vazbou vrátit? Jestli se vám plánovače s pevnou vazbou nelíbí, můžete je jednoduše vrátit. Náš e-shop má 14denní lhůtu na vrácení, Podrobný návod k vrácení naleznete v našich podmínkách. V případě dalších otázek nás neváhejte kontaktovat.