Zobrazuji všechny 3 výsledky

Plánovací diář - Dosáhněte svých cílů a snů

Někdy máme všichni pocit, že je málo času. Ale stanovením priorit si umíme najít čas na všechny důležité věci. Proto na začátku tohoto plánovacího diáře zjišťujeme, co je pro vás důležité a stanovujeme si cíle. Potom se s vámi podělíme o triky, které nám pomohly soustředit se na ty správné věci, včetně šetření času. Pomáhají tomu tabulky produktivity v přehledu každého dne a týdne, které vám pomohou sledovat vaše hlavní priority a cíle. Brzy si všimnete, že svých cílů dosáhnete rychleji, vaše aktivity jsou systematičtější a máte více času na činnosti, které skutečně milujete.

plánovací diáře SEIK

Unikátní plánovací diáře – najít je může být dost obtížné. Naštěstí si nyní můžete objednat stylové a promyšlené plánovací diáře z e-shopu seik.cz. Chceme vás inspirovat našimi produkty, abyste podnikli nová dobrodružství a byli šťastnější – vyzkoušejte naše plánovací diáře.
  • Všechny plánovací diáře jsou navrženy v Estonsku mladými designéry společnosti SEIK.
  • Vyberte si své oblíbené plánovací diáře zde.
  • Doručení do zásilkovny nebo přímo domů – plánovací diáře vám doručíme během několika dní
  • Doufáme, že vám plánovací diáře  udělají hezčí den a těšíme se na vaši zpětnou vazbu a obrázky, jak to plánovací diáře dokázali.
  • Označte na svých fotkách @mujseik a #plánovací diáře.

Jaké plánovací diáře si vybrat?

  1. Zamyslete se, které plánovací diáře by vám nejvíce vyhovovaly.
  2. Inspirujte se a udělejte si radost, nebo najděte perfektní dárek pro někoho jiného – plánovací diáře.
  3. Podívejte se, co o produktu říkají fanoušci SEIK – hledejte podle klíčového slova – plánovací diáře.
  4. Počkejte, až vám plánovací diáře dorazí do zásilkovny, nebo přímo domů.
  5. Foťte a označte nás @mujseik a #plánovací diáře.
Časté otázky
Kdy mi budou plánovací diáře doručeny? Jestli si objednáte plánovací diáře v pracovní den do 14:00, balík vám bude odeslán již následující den. Na vaši adresu dorazí do 2-3 pracovních dnů. plánovací diáře objednané během víkendu odesíláme v pondělí. 
  Jak si objednat plánovací diáře? Produkty si můžete jednoduše objednat přes náš e-shop. Vložte plánovací diáře do nákupního košíku a pokračujte k pokladně. Před zaplacením je potřeba přidat vaše kontaktní údaje a vybrat si preferovaný způsob doručení zásilky. 
  Můžu plánovací diáře vrátit? Jestli se vám plánovací diáře nelíbí, můžete je jednoduše vrátit. Náš e-shop má 14denní lhůtu na vrácení, Podrobný návod k vrácení naleznete v našich podmínkách. V případě dalších otázek nás neváhejte kontaktovat.