Zobrazuji všech 10 výsledků

Stylové penály na všechny vaše tužky a propisky.

Kdo z nás by nemiloval krásné věci, navíc když jsou také praktické? Designový penál SEIK bude stylovým a praktickým doplňkem na vašem stole nebo školní lavici. Motivační citát na něm je minimalistický, ale když si jej všimnete, nakopne váš den! Do penálu se vejdou všechna potřebná pera, tužky a fixy… a určitě i nějaký krém na ruce nebo jiná drobnost, kterou chcete mít vždy po ruce!

A psst… penál nemusí sloužit jen k odkládání propisek, ale můžete jej využít také k uskladnění make-upových štětců, rtěnek, či čehokoliv jiného.

penály SEIK

Unikátní penály – najít je může být dost obtížné. Naštěstí si nyní můžete objednat stylové a promyšlené penály z e-shopu seik.cz. Chceme vás inspirovat našimi produkty, abyste podnikli nová dobrodružství a byli šťastnější – vyzkoušejte naše penály.
  • Všechny penály jsou navrženy v Estonsku mladými designéry společnosti SEIK.
  • Vyberte si své oblíbené penály zde.
  • Doručení do zásilkovny nebo přímo domů – penály vám doručíme během několika dní
  • Doufáme, že vám penály  udělají hezčí den a těšíme se na vaši zpětnou vazbu a obrázky, jak to penály dokázali.
  • Označte na svých fotkách @mujseik a #penály.

Jaké penály si vybrat?

  1. Zamyslete se, které penály by vám nejvíce vyhovovaly.
  2. Inspirujte se a udělejte si radost, nebo najděte perfektní dárek pro někoho jiného – penály.
  3. Podívejte se, co o produktu říkají fanoušci SEIK – hledejte podle klíčového slova – penály.
  4. Počkejte, až vám penály dorazí do zásilkovny, nebo přímo domů.
  5. Foťte a označte nás @mujseik a #penály.
Časté otázky
Kdy mi budou penály doručeny? Jestli si objednáte penály v pracovní den do 14:00, balík vám bude odeslán již následující den. Na vaši adresu dorazí do 2-3 pracovních dnů. penály objednané během víkendu odesíláme v pondělí. 
  Jak si objednat penály? Produkty si můžete jednoduše objednat přes náš e-shop. Vložte penály do nákupního košíku a pokračujte k pokladně. Před zaplacením je potřeba přidat vaše kontaktní údaje a vybrat si preferovaný způsob doručení zásilky. 
  Můžu penály vrátit? Jestli se vám penály nelíbí, můžete je jednoduše vrátit. Náš e-shop má 14denní lhůtu na vrácení, Podrobný návod k vrácení naleznete v našich podmínkách. V případě dalších otázek nás neváhejte kontaktovat.