Zobrazen 1. – 24. z 71 výsledků

Stylové designové sešity

V těchto sešitech jsou tečky místo řádků nebo čtverečků. Umožní vám tak vytvořit si vlastní systém poznámek, vytvářet grafy nebo nákresy. Můžete je použít ke psaní, počítání, kreslení nebo plánování vašeho života.

Objevte krásu našich sešitů!

89
89

sešity s tečkami SEIK

Unikátní sešity s tečkami – najít je může být dost obtížné. Naštěstí si nyní můžete objednat stylové a promyšlené sešity s tečkami z e-shopu seik.cz. Chceme vás inspirovat našimi produkty, abyste podnikli nová dobrodružství a byli šťastnější – vyzkoušejte naše sešity s tečkami.
  • Všechny sešity s tečkami jsou navrženy v Estonsku mladými designéry společnosti SEIK.
  • Vyberte si své oblíbené sešity s tečkami zde.
  • Doručení do zásilkovny nebo přímo domů – sešity s tečkami vám doručíme během několika dní
  • Doufáme, že vám sešity s tečkami  udělají hezčí den a těšíme se na vaši zpětnou vazbu a obrázky, jak to sešity s tečkami dokázali.
  • Označte na svých fotkách @mujseik a #sešity s tečkami.

Jaké sešity s tečkami si vybrat?

  1. Zamyslete se, které sešity s tečkami by vám nejvíce vyhovovaly.
  2. Inspirujte se a udělejte si radost, nebo najděte perfektní dárek pro někoho jiného – sešity s tečkami.
  3. Podívejte se, co o produktu říkají fanoušci SEIK – hledejte podle klíčového slova – sešity s tečkami.
  4. Počkejte, až vám sešity s tečkami dorazí do zásilkovny, nebo přímo domů.
  5. Foťte a označte nás @mujseik a #sešity s tečkami.
Časté otázky
Kdy mi budou sešity s tečkami doručeny? Jestli si objednáte sešity s tečkami v pracovní den do 14:00, balík vám bude odeslán již následující den. Na vaši adresu dorazí do 2-3 pracovních dnů. sešity s tečkami objednané během víkendu odesíláme v pondělí. 
  Jak si objednat sešity s tečkami? Produkty si můžete jednoduše objednat přes náš e-shop. Vložte sešity s tečkami do nákupního košíku a pokračujte k pokladně. Před zaplacením je potřeba přidat vaše kontaktní údaje a vybrat si preferovaný způsob doručení zásilky. 
  Můžu sešity s tečkami vrátit? Jestli se vám sešity s tečkami nelíbí, můžete je jednoduše vrátit. Náš e-shop má 14denní lhůtu na vrácení, Podrobný návod k vrácení naleznete v našich podmínkách. V případě dalších otázek nás neváhejte kontaktovat.