Zobrazen 1. – 24. z 46 výsledků

Designové školní potřeby

V eshopu SEIK naleznete inspirativní a designové školní potřeby. Naplánujte si školní rok pomocí plánovacího kalendáře, stanovte si cíle, dělejte dobré skutky a dosahujte výsledků v novém školním roce se školními potřebami SEIK. Diáře jsou na 16 měsíců, takže jsou vhodné pro studenty i lidi co chtějí plánovat svůj rok hned od začátku. Sešity můžete využít na všech předmětech, na psaní poznámek, kreslení, nebo počítání.

školní potřeby SEIK

Unikátní školní potřeby - najít je může být dost obtížné. Naštěstí si nyní můžete objednat stylové a promyšlené školní potřeby z eshopu seik.cz. Chceme vás inspirovat našimi produkty, abyste podnikli nová dobrodružství a byli šťastnější - vyzkoušejte naše školní potřeby.
  • Všechny školní potřeby jsou navrženy v Estonsku mladými designéry společnosti SEIK
  • Vyberte si své oblíbené školní potřeby zde.
  • Doručení do balíkomatu nebo přímo domů - školní potřeby vám doručíme během několika dní
  • Doufáme, že vám školní potřeby  udělají hezčí den a těšíme se na vaši zpětnou vazbu a obrázky, jak to školní potřeby dokázali.
  • Označte na svých fotkách @mujseik a #školní potřeby.

Jaké školní potřeby si vybrat?

  1. Zamyslete se nad tím, které školní potřeby by vám nejvíce vyhovovaly.
  2. Inspirujte se a udělejte si radost, nebo najděte perfektní dárek pro někoho jiného - školní potřeby
  3. Podívejte se, co o produktu říkají fanoušci SEIK - hledejte podle klíčového slova - školní potřeby
  4. Počkejte, až vám školní potřeby dorazí do balíkomatu, nebo přímo domů.
  5. Foťte a označte nás @mujseik a #školní potřeby
Časté otázky
Kdy mi budou školní potřeby doručeny? Jestli si objednáte školní potřeby v pracovní den do 14:00, balík vám bude odeslán již následující den. Na vaši adresu dorazí do 2-3 pracovních dnů. školní potřeby objednané během víkendu odesíláme v pondělí. 
  Jak si objednat školní potřeby? Produkty si můžete jednoduše objednat přes náš e-shop. Vložte školní potřeby do nákupního košíku a pokračujte k pokladně. Před zaplacením je potřeba přidat vaše kontaktní údaje a vybrat si preferovaný způsob doručení zásilky. 
  Můžu školní potřeby vrátit? Jestli se vám školní potřeby nelíbí, můžete je jednoduše vrátit. Náš e-shop má 14-denní lhůtu na vrácení, Podrobný návod k vrácení naleznete v našich podmínkách používání. V případě dalších otázek nás neváhejte kontaktovat.