Příležitost pro influencery: Staň se ambasadorem značky SEIK

Naším cílem v SEIK je inspirovat lidi, aby se vydávali na dobrodružství, plánovali své sny a zachytili výjimečné okamžiky. Pokud jsou to pro vás také důležité hodnoty, právě pro vás jsme vytvořili program ambasadorů značky SEIK! Vynovený program ambasadorů značky SEIK funguje jako komunita influencerů prosazujících stejné hodnoty – na Instagramu, TikToku, Youtube, Blogu a jinde. V naší malé komunitě se vzájemně podporujeme, sdílíme kreativní nápady a nejlepší řešení, přijímáme společně vzrušující výzvy a nabízíme přidanou hodnotu naší cílové skupině. Připojte se k mezinárodní komunitě ambasadorů značek SEIK v Pobaltí, Skandinávii a střední Evropě.

 

Naše hodnoty

Elo Johanna Kuklane

Staň se naším influencerem a vydělávej s námi

 

20% provize

z každého prodeje

Z nákupů uskutečněných do týdne po kliknutí na váš odkaz nebo použití slevového kódu

 

 

NAŠE NÁPADY, JAK SDÍLET SVÁ DOBRODRUŽSTVÍ

 

Zúčastni se výzvy

Plníme nejrůznější výzvy, například Kalendář skutků #happyweekchallange Na každý den v kalendáři je přidán jeden dobrý skutek, který můžete udělat a zveřejnit na svém Instagramovém příběhu a v příspĚvku nebo na YouTube a blogu. Vykonejte dobrý skutek skutek, doložte jej obrázkem a sdílejte pomocí #happyweekchallenge @mujseik Podrobnější informace budeme sdílet v komunitě.

 

Používej naše produkty a sdílej svou zkušenost

Získejte produkty SEIK, používejte je a sdílejte své zkušenosti a příběhy se svými sledujícími. Nejúspěšnější jsou osobní příběhy, které jsou správně načasované a souvisí s produktem. Pořiďte inspirativní obrázky a nezapomeňte nás označit #mujseik @mujseik

Udělej giveaway

Rozdávejte produkty SEIK mezi svými fanoušky. Motivujte je označit lidi, komentovat, co je v poslední době potěšilo nebo jaký byl poslední dobrý skutek, který udělali. Buďte kreativní. Na konci nám uveďte podrobnosti o příjemcích cen a my dárky zašleme přímo výhercům.

 

Vydáváme produkty i s tvým designem

Zúčastni se tvorby našich produktů: navrhni obálku svého diáře, vytvoř 12 obrázků do kalendáře, zapiš si své myšlenky do sešitu nebo tvůj produkt vymyslíme společně. Kreativitě se meze nekladou! Pokud máš zájem, napiš nám [email protected]

 

MY JSME PŘIPRAVENI. A TY?

Společně uděláme lidi kolem nás šťastnými. Přihlas se jako ambasador naší značky. Řekni nám, na kterých kanálech a jaký druh obsahu tvoříš, jaké jsou tvé 3 myšlenky jak bys spolupracovat se SEIKem a jaká byla tvá zatím nejúspěšnější kampaň.

 

Chci být ambasadorem SEIK