Proč chceme, abyste byli šťastní?

Již staří řečtí filozofové věřili, že být šťastný je nejdůležitějším cílem života. Vzali jsme si to k srdci, a proto vytváříme inspirativní produkty, které vám pomohou najít cestu ke štěstí.

Pro koho to děláme?

Naším cílem je učinit život každého člověka alespoň o trochu šťastnějším. Čeká nás proto ještě dlouhá cesta a vy nám můžete pomoci tím, že o nás řeknete svým blízkým.

Jak to tedy děláme?

Zjistili jsme, že budeme-li každý den žít naplno, podnikat nová dobrodružství a inspirovat našimi skutky své blízké, budeme opravdu šťastní. Proto vytváříme naše produkty, které vám v tom pomohou.

Jaký by byl život bez dobrodružství?

Náš první „Happy Calendar“ jsme vydali jako studenti 8. ročníku. Všimli jsme si totiž, že lidé kolem nás nejsou šťastní. Nevěděli jsme, jestli je to kvůli šedým zimním dnům nebo něčemu jinému. Tak jsme se rozhodli, že uděláme lidem radost. Vydali jsme diář s jedním malým úkolem na každý den. Například „Obejměte někoho“, „Usmějte se“ nebo „Napijte se mléka“. Malé aktivity ke zpříjemnění dne. V prvním roce jsme vydali 1 000 diářů, které byly vyprodány za pár týdnů. Proto jsme se rozhodli pokračovat.

O pět let později jsme změnili název na Vydavatelství SEIK a přidali jsme další produkty. Rozšířili jsme naše působení v Pobaltí, Finsku a jiných částech Evropy. Náš cíl při tvorbě každého produktu je stejný – inspirovat lidi, vnášet do jejich životů dobrodružství a činit je šťastnými. A vydali jsme již více než 500 takových produktů.

Dodnes jsme malý tým mladých a kreativních lidí, kteří neustále hledají nové nápady a způsoby, jak vás inspirovat.

Rudolf-Gustav Hanni / Zakladatel SEIK Publisher

Naše hodnoty

Elo Johanna Kuklane

.

Snažíme se o udržitelnost v každém ohledu

We use these footprint reduction solutions on our products and services. Look for these labels on our products.

Kde nás najdete?

Když jsme začínali, byli jsme mladí lidé z malého města v Estonsku s velkými ambicemi. Oslovili jsme první obchody v Estonsku a byli jsme dobře přijati. Minimalistický styl a chuť na nová dobrodružství si našly cestu i za hranice naší země. Po šesti letech jsme prorazili také v zahraničí a přeložili první produkty do angličtiny, lotyštiny a litevštiny a získali jsme první partnery mimo Estonsko. O pár let později jsme začali vyrábět produkty i ve finštině, češtině a slovenštině.

Dnes rozdáváme inspiraci v našem internetovém obchodě a v prodejnách po celé Evropě i mimo ni. Naše produkty lze najít také v Americe, Japonsku, nebo Austrálii. Produkty SEIK jsou dostupné v 10 jazycích a v prodejnách v 11 různých zemích. Najdete nás především v knihkupectvích, designových obchodech, obchodech se suvenýry a také ve větších supermarketech. Nejlepší výběr je samozřejmě dostupný v našem vlastním internetovém obchodě, odkud si můžete objednat kdekoli na světě.

Každý den žijeme dle naší vize, děláme lidi po celém světě šťastnějšími a vnášíme dobrodružství do jejich každodenního života.

Projekty, které jsme podpořili

Kupte jeden, darujte druhý: Investujte do sebe a inspirujte druhé

Věříme, že každý by měl mít možnost být šťastný. Proto za každý nákup našeho kalendáře věnujeme druhý pro dobročinné účely.

Spolupracujte s námi

Ve spolupráci s firmami, které zastávají stejné hodnoty jako my, můžeme šířit inspiraci a dobrodružství k většímu množství lidí. Společně vytvoříme produkty, které si zachovají vysokou kvalitu a minimalistický styl a zároveň budeme šířit příjemné zážitky a nové výzvy.

Spolupracovali jsme s partnery z různých odvětví a s různými cílovými skupinami – na podpoře našich zaměstnanců, partnerů, studentů nebo při prodeji společných produktů.

Přečtěte si více o možnostech spolupráce

Join our team and let’s inspire together

Do you think this is exactly what you want to do? Inspire, motivate and make the world happy. At the same time follow your footprint.

We are constantly looking for cool people in our team:

  • Freelance designers, photographers, illustrators with whom to design a product
  • Creative people with crazy, innovative ideas, whose product ideas are published and inspired all over Europe
  • Carriers of our mission – marketers with whom to launch new markets, share on social media and find new resellers
  • And, of course, nobles who put together all the inspiring products and send them on their way with love

Sounds like this call is something to you?

Check out our vacancies. If you didn’t notice the right thing there, send us a letter: [email protected]

Check vacancies Send us an email