Proč chceme abyste byli šťastní?

Již starověcí řečtí filozofové věřili, že být šťastný je nejdůležitějším životním cílem. Vzali jsme si to k srdci. Tvoříme inspirativní produkty, které ti pomohou najít cestu ke tvému štěstí.

Pro koho to děláme?

Zavázali jsme se učinit život každého člověka na světě o něco šťastnějším. Čeká tě ještě mnoho kroků a můžeš pomoci tím, že se o nás podělíš se svými blízkými.

Jak to děláme doopravdy?

Zjistili jsme, že pokud budeš každý den žít naplno, vydávat se za vzrušujícími dobrodružstvími, nebo inspirovat své blízké, můžeš být šťastný. Proto tvoříme naše produkty.

Jaký by to byl život bez dobrodružství?

Začali jsme vydávat náš Happy Calendar jako žáci 8. ročníku. Všimli jsme si, že lidé kolem nás nejsou šťastní. Nevěděli jsme, jestli to má za následek šedá temná zima a nebo něco jiného. Rozhodli jsme se tak udělat lidem radost. Vydali jsme kalendář s jednou výzvou na každý den, kterou je třeba splnit. Například „Objetí“, „Úsměv“ nebo „Pij mléko“. Malé věci, které dokáží zpříjemnit den. V prvním roce jsme vydali 1 000 kalendářů, které byly pryč za pár týdnů. Proto jsme se rozhodli v naší snaze pokračovat.

O 5 let později jsme změnili název na Vydavatelství SEIK a začali vytvářet další produkty. Rozšířili jsme naše působení v Pobaltí, Finsku, na Slovensku, v Česku a jinde v Evropě. Náš cíl při tvorbě každého produktu zůstává stejný – inspirovat lidi, nabízet dobrodružství a činit je šťastnými. Vytvořili jsme více než 500 různých produktů.

Dnes jsme malý tým mladých kreativních lidí a neustále hledáme nové nápady, kterými bychom vás inspirovali.

Rudolf-Gustav Hanni / Founder of SEIK Publisher

Naše hodnoty

Elo Johanna Kuklane

.

Snažíme se o udržitelnost v každém kroku

Tato řešení používáme pro redukci naši stopy. Hledejte na našich produktech tyto loga.

Kde nás najdete?

Když jsme začínali, byli jsme mladí lidé z malého města Pärnu s velkými ambicemi. Domlouvali jsme se s prvními obchody v Estonsku a dostalo se nám vřelého přijetí. Minimalistický styl a inspirativní dobrodružství severní Evropy si našly cestu i za hranice Estonska. 6 let po vzniku jsme přeložili první produkty do angličtiny, lotyštiny a litevštiny a setkali jsme se s prvními prodejci mimo Estonska. O pár let později jsme začali tvořit produkty i ve finštině.

Dnes sdílíme inspiraci v našem internetovém obchodě a s prodejci v celé Evropě i mimo ni. Produkty lze nalézt v Americe, v Japonsku, Austrálii a jinde. Produkty SEIK jsou dostupné v 10 jazycích v obchodech v 11 různých zemích. Najdete nás hlavně v knihkupectvích, designových obchodech, obchodech se suvenýry a také ve větších supermarketech. Nejlepší výběr je samozřejmě dostupný v našem vlastním internetovém obchodu. Zde si můžete objednat odkudkoli na světě.

Každý den oživujeme naši vizi, děláme lidi šťastnějšími a přinášíme dobrodružství do každého dne po celém světě.

Projekty, které podporujeme

Buy one, gift another: Invest in yourself, inspire others

We believe that everyone must have the opportunity to be happy. That’s why for every purchase of the Calendar of Deeds, we donate another calendar to charity.

Projekty spolupráce

Díky spolupráci s firmami, které si zakládají na důležitých hodnotách, můžeme sdílet inspiraci a dobrodružství s mnoha dalšími lidmi. Společně vytváříme produkty při kterých zachováváme kvalitu a minimalistický styl a zároveň nabízíme inspirativní výzvy a příjemné zážitky.

Doteď jsme pracovali s firmami z mnoha odvětví a se zaměřením na různé cílové skupiny. Spolupracujeme na úrovni zaměstnanců, prodeje, partnerů, studentů nebo společných produktů.

Přečtěte si něco více o možnostech spolupráce

Přidej se k nám a inspirujme společně

Dáš pocit, že je to přesně to, čemu se chceš věnovat? Inspirovat a motivovat ostatní a učinit svět šťastným místem, zatím co bereš ohled na svou stopu?

Stále hledáme do teamu skvělé lidi

  • Designéry na volné noze, fotografy, ilustrátory, se kterými navrhneme nový produkt.
  • Kreativce s bláznivými, inovativními myšlenkami, jejichž nápady na produkty by byly publikovány a inspirovali lidi po celé Evropě.
  • Nositele našeho poslání – marketéry, se kterými uvedeme na trh nové produkty, pak je sdílíme na sociálních sítích a hledáme také nové prodejce.
    A samozřejmě, dobré duše, které všechny inspirativní produkty dávají dohromady a s láskou je posílají na cestu

Zní to jako něco pro tebe?

Podívej se na naše volná místa. Pokud jsi tam nenašel to pravé pro tebe, pošli nám mail: [email protected]: [email protected]

Volné příležitosti Poslat nám e-mail