Zajímavé reklamní předměty, firemní dárky a produkty s logem

Zdravím Vás,,

Jsem Rudolf, zakladatel společnosti SEIK. Firmu jsem vlastně založil v 8. třídě s ambiciózním cílem dělat lidi kolem sebe šťastnější. Už náš první Happy Calendar inspiroval několik firem. Happy Calendar dokáže rozveselit běžné pracovní dny díky zajímavým výzvám pro každý den. Do dneška jsme s našimi produkty inspirovali přes 100 000 lidí v Pobaltí, Skandinávii a v Evropě. SEIK v Estonštině znamená dobrodružství – a to je to, co vám nabízíme.

Nechte nás inspirovat vás, vaše kolegy, důležité partnery a vzácné zákazníky.

Rudolf-Gustav Hanni / Founder of SEIK Publisher

Nápady na vaše nové firemní produkty

Inspirovali jsme už víc než 1000+ napříč společnostmi

Už minimálně 7 let po sobě objednáváme Happy Calendar. Naši zaměstnanci si bez něj už asi an nedokáží představit rok. Happy Calendar rozveselí náš tým drobnými výzvami – někdy se skvěle zasmějeme, jindy si třeba musíme udělat polštářovou bitvu, když nám to kalendář říká.

Heili / Mitt & Perlebach

Rádi jsme spolupracovali se SEIKem. Nejprve jsme plánovali udělat jen jeden kalendář v angličtině. Designéři nám ale nabídli, že nám místo toho vyrobí kalendáře v estonštině, lotyštině, litevštině a dokonce i ve francouzštině. Designeři odvedli fantastickou práci a kalendář sladili s naším firemním designem a brandingem. Obzvláště jsme se zamilovali do stolních kalendáře s dřevěným podstavcem.

Mark / Virbac

Čas, který zbývá do vánoc

 
 

Dárky od SEIK s 20% slevou

Máme širokou nabídku inspirativních dárků pro každou příležitost – ať už na Vánoce, oslavu narozenin kolegů nebo přivítání nového zákazníka. Získejte slevu na produkty SEIK, díky objednání jako Business zákazník. Při množství nad 10 ks si řekněte o speciální cenu.

Použijte vaše logog & design na našich produktech

Personalizujte produkty. Nabízíme možnost přizpůsobit produkty vašim nápadům a značce, přidat logo nebo vaše vlastní fotografie, či vložit události přímo do kalendáře.

Objednejte si produkt na míru

Naši designéři vám rádi pomohou s jakýmkoliv nápadem na produkt – pomůžeme vám jej domyslet, vytvoříme prototyp a zajistíme produkci. Dokážeme pomoci s grafickým designem, ilustracemi, výrobou a dodáním. Rádi budeme u zrodu nových nápadů.

Vytvořme letos inspirativní & insta-friendly dárky

  RUDOLF-GUSTAV HANNI

  Founder of SEIK Publisher
  [email protected]
  +372 5661 6462

  SEIK PUBLISHER

  Seik OÜ
  Parda 5, 10151 Tallinn
  [email protected]