Zobrazuji všechny 3 výsledky

Instantní fotoaparát

Zachyťte krásné životní okamžiky pomocí naší řady instantních fotoaparátů. Tyto fotoaparáty jsou ideální pro přidávání živých záběrů do vašich paměťových knih, DIY projektů a plánovačů nebo diářů. Oživte si své vzácné vzpomínky vytvářením fotografií, které se vyvíjejí přímo před vašima očima. Vytvořte trvalé vzpomínky a oživte své příběhy pomocí kouzla instantní fotografie.

instantní fotoaparát SEIK

Unikátní instantní fotoaparát – najít je může být dost obtížné. Naštěstí si nyní můžete objednat stylové a promyšlené instantní fotoaparát z e-shopu seik.cz. Chceme vás inspirovat našimi produkty, abyste podnikli nová dobrodružství a byli šťastnější – vyzkoušejte naše instantní fotoaparát.
  • Všechny instantní fotoaparát jsou navrženy v Estonsku mladými designéry společnosti SEIK.
  • Vyberte si své oblíbené instantní fotoaparát zde.
  • Doručení do zásilkovny nebo přímo domů – instantní fotoaparát vám doručíme během několika dní
  • Doufáme, že vám instantní fotoaparát  udělají hezčí den a těšíme se na vaši zpětnou vazbu a obrázky, jak to instantní fotoaparát dokázali.
  • Označte na svých fotkách @mujseik a #instantní fotoaparát.

Jaké instantní fotoaparát si vybrat?

  1. Zamyslete se, které instantní fotoaparát by vám nejvíce vyhovovaly.
  2. Inspirujte se a udělejte si radost, nebo najděte perfektní dárek pro někoho jiného – instantní fotoaparát.
  3. Podívejte se, co o produktu říkají fanoušci SEIK – hledejte podle klíčového slova – instantní fotoaparát.
  4. Počkejte, až vám instantní fotoaparát dorazí do zásilkovny, nebo přímo domů.
  5. Foťte a označte nás @mujseik a #instantní fotoaparát.
Časté otázky
Kdy mi budou instantní fotoaparát doručeny? Jestli si objednáte instantní fotoaparát v pracovní den do 14:00, balík vám bude odeslán již následující den. Na vaši adresu dorazí do 2-3 pracovních dnů. instantní fotoaparát objednané během víkendu odesíláme v pondělí. 
  Jak si objednat instantní fotoaparát? Produkty si můžete jednoduše objednat přes náš e-shop. Vložte instantní fotoaparát do nákupního košíku a pokračujte k pokladně. Před zaplacením je potřeba přidat vaše kontaktní údaje a vybrat si preferovaný způsob doručení zásilky. 
  Můžu instantní fotoaparát vrátit? Jestli se vám instantní fotoaparát nelíbí, můžete je jednoduše vrátit. Náš e-shop má 14denní lhůtu na vrácení, Podrobný návod k vrácení naleznete v našich podmínkách. V případě dalších otázek nás neváhejte kontaktovat.