Zobrazuji všechny 4 výsledky

Nedovolte aby vám telefon vypadl z ruky - zkuste univerzální popruh na telefon

Ve společnosti SEIK se snažíme udělat z každého dne dobrodružství, které stojí za to si zapamatovat. V tomto rychle se měnícím světě, kde se naše chytré telefony staly našimi spolehlivými pomocníky, uchovávají naše vzpomínky, pomáhají s prací a udržují nás ve spojení, jsme všichni zažili chvíle, kdy nám naše milovaná zařízení vyklouzla z rukou nebo kapes. Ale nebojte se! Seznamte se s popruhem od SEIK, vaším přátelským společníkem na této dobrodružné cestě. Nejlepší přítel na vašich cestách pro rychlé fotografování a na každodenní život, abyste neztratili telefon a měli jej vždy po ruce.

Popruhy na telefon SEIK

Unikátní Popruhy na telefon – najít je může být dost obtížné. Naštěstí si nyní můžete objednat stylové a promyšlené Popruhy na telefon z e-shopu seik.cz. Chceme vás inspirovat našimi produkty, abyste podnikli nová dobrodružství a byli šťastnější – vyzkoušejte naše Popruhy na telefon.
  • Všechny Popruhy na telefon jsou navrženy v Estonsku mladými designéry společnosti SEIK.
  • Vyberte si své oblíbené Popruhy na telefon zde.
  • Doručení do zásilkovny nebo přímo domů – Popruhy na telefon vám doručíme během několika dní
  • Doufáme, že vám Popruhy na telefon  udělají hezčí den a těšíme se na vaši zpětnou vazbu a obrázky, jak to Popruhy na telefon dokázali.
  • Označte na svých fotkách @mujseik a #Popruhy na telefon.

Jaké Popruhy na telefon si vybrat?

  1. Zamyslete se, které Popruhy na telefon by vám nejvíce vyhovovaly.
  2. Inspirujte se a udělejte si radost, nebo najděte perfektní dárek pro někoho jiného – Popruhy na telefon.
  3. Podívejte se, co o produktu říkají fanoušci SEIK – hledejte podle klíčového slova – Popruhy na telefon.
  4. Počkejte, až vám Popruhy na telefon dorazí do zásilkovny, nebo přímo domů.
  5. Foťte a označte nás @mujseik a #Popruhy na telefon.
Časté otázky
Kdy mi budou Popruhy na telefon doručeny? Jestli si objednáte Popruhy na telefon v pracovní den do 14:00, balík vám bude odeslán již následující den. Na vaši adresu dorazí do 2-3 pracovních dnů. Popruhy na telefon objednané během víkendu odesíláme v pondělí. 
  Jak si objednat Popruhy na telefon? Produkty si můžete jednoduše objednat přes náš e-shop. Vložte Popruhy na telefon do nákupního košíku a pokračujte k pokladně. Před zaplacením je potřeba přidat vaše kontaktní údaje a vybrat si preferovaný způsob doručení zásilky. 
  Můžu Popruhy na telefon vrátit? Jestli se vám Popruhy na telefon nelíbí, můžete je jednoduše vrátit. Náš e-shop má 14denní lhůtu na vrácení, Podrobný návod k vrácení naleznete v našich podmínkách. V případě dalších otázek nás neváhejte kontaktovat.