Zobrazen jediný výsledek

Poznámkové bloky - Naplánujete si vaše dny a buďte úspěšní

Poznámkové bloky nebo plánovací kalendáře jsou praktické každodenní nástroje. Začněte tím, že si napíšete své cíle, uděláte si seznam úkolů a vytvoříte si plán. Můžete je mít na stole, nebo kdekoli jinde, abyste si vždy mohli zapsat všechny důležité postřehy.

poznámkové bloky SEIK

Unikátní poznámkové bloky – najít je může být dost obtížné. Naštěstí si nyní můžete objednat stylové a promyšlené poznámkové bloky z e-shopu seik.cz. Chceme vás inspirovat našimi produkty, abyste podnikli nová dobrodružství a byli šťastnější – vyzkoušejte naše poznámkové bloky.
  • Všechny poznámkové bloky jsou navrženy v Estonsku mladými designéry společnosti SEIK.
  • Vyberte si své oblíbené poznámkové bloky zde.
  • Doručení do zásilkovny nebo přímo domů – poznámkové bloky vám doručíme během několika dní
  • Doufáme, že vám poznámkové bloky  udělají hezčí den a těšíme se na vaši zpětnou vazbu a obrázky, jak to poznámkové bloky dokázali.
  • Označte na svých fotkách @mujseik a #poznámkové bloky.

Jaké poznámkové bloky si vybrat?

  1. Zamyslete se, které poznámkové bloky by vám nejvíce vyhovovaly.
  2. Inspirujte se a udělejte si radost, nebo najděte perfektní dárek pro někoho jiného – poznámkové bloky.
  3. Podívejte se, co o produktu říkají fanoušci SEIK – hledejte podle klíčového slova – poznámkové bloky.
  4. Počkejte, až vám poznámkové bloky dorazí do zásilkovny, nebo přímo domů.
  5. Foťte a označte nás @mujseik a #poznámkové bloky.
Časté otázky
Kdy mi budou poznámkové bloky doručeny? Jestli si objednáte poznámkové bloky v pracovní den do 14:00, balík vám bude odeslán již následující den. Na vaši adresu dorazí do 2-3 pracovních dnů. poznámkové bloky objednané během víkendu odesíláme v pondělí. 
  Jak si objednat poznámkové bloky? Produkty si můžete jednoduše objednat přes náš e-shop. Vložte poznámkové bloky do nákupního košíku a pokračujte k pokladně. Před zaplacením je potřeba přidat vaše kontaktní údaje a vybrat si preferovaný způsob doručení zásilky. 
  Můžu poznámkové bloky vrátit? Jestli se vám poznámkové bloky nelíbí, můžete je jednoduše vrátit. Náš e-shop má 14denní lhůtu na vrácení, Podrobný návod k vrácení naleznete v našich podmínkách. V případě dalších otázek nás neváhejte kontaktovat.