Zobrazuji všechny 2 výsledky

Veseli kalendar - stolni kalendar za inspiraciju

Svakodnevni užurbani život može nas natjerati da zaboravimo na važnost pomaganja drugima, zagrljaja ili riječi „volim te“. Zato je Stolni kalendar sa zadacima dobar pomoćnik koji podsjeća na te jednostavne stvari. Sigurno ćeš izmamiti osmijeh na lica svojih najmilijih, a i tvoje će oči zablistati.

Stolni kalendar dolazi na drvenoj podlozi dimenzija 180x100mm. Tiskan je na kvalitetnom kartonu, a dolazi u lijepoj kutiji, što ga čini savršenim poklonom.

Sreća počinje danas.

Stolni Kalendar SEIK

Unikátní Stolni Kalendar – najít je může být dost obtížné. Naštěstí si nyní můžete objednat stylové a promyšlené Stolni Kalendar z e-shopu seik.cz. Chceme vás inspirovat našimi produkty, abyste podnikli nová dobrodružství a byli šťastnější – vyzkoušejte naše Stolni Kalendar.
  • Všechny Stolni Kalendar jsou navrženy v Estonsku mladými designéry společnosti SEIK.
  • Vyberte si své oblíbené Stolni Kalendar zde.
  • Doručení do zásilkovny nebo přímo domů – Stolni Kalendar vám doručíme během několika dní
  • Doufáme, že vám Stolni Kalendar  udělají hezčí den a těšíme se na vaši zpětnou vazbu a obrázky, jak to Stolni Kalendar dokázali.
  • Označte na svých fotkách @mujseik a #Stolni Kalendar.

Jaké Stolni Kalendar si vybrat?

  1. Zamyslete se, které Stolni Kalendar by vám nejvíce vyhovovaly.
  2. Inspirujte se a udělejte si radost, nebo najděte perfektní dárek pro někoho jiného – Stolni Kalendar.
  3. Podívejte se, co o produktu říkají fanoušci SEIK – hledejte podle klíčového slova – Stolni Kalendar.
  4. Počkejte, až vám Stolni Kalendar dorazí do zásilkovny, nebo přímo domů.
  5. Foťte a označte nás @mujseik a #Stolni Kalendar.
Časté otázky
Kdy mi budou Stolni Kalendar doručeny? Jestli si objednáte Stolni Kalendar v pracovní den do 14:00, balík vám bude odeslán již následující den. Na vaši adresu dorazí do 2-3 pracovních dnů. Stolni Kalendar objednané během víkendu odesíláme v pondělí. 
  Jak si objednat Stolni Kalendar? Produkty si můžete jednoduše objednat přes náš e-shop. Vložte Stolni Kalendar do nákupního košíku a pokračujte k pokladně. Před zaplacením je potřeba přidat vaše kontaktní údaje a vybrat si preferovaný způsob doručení zásilky. 
  Můžu Stolni Kalendar vrátit? Jestli se vám Stolni Kalendar nelíbí, můžete je jednoduše vrátit. Náš e-shop má 14denní lhůtu na vrácení, Podrobný návod k vrácení naleznete v našich podmínkách. V případě dalších otázek nás neváhejte kontaktovat.