Zobrazuji všech 5 výsledků

Kniha pro miminko "Zrodila se hvězda" - zachyťte první kroky

Kniha pro miminko je památkou na celý život. Narození dítěte je pro rodinu velmi výjimečná událost. Každý moment je plný emocí, na které nechcete zapomenout. Rodiče mohou do této dětské knížky zaznamenat první roky svého dítěte až do věku pěti let. Kromě toho se dětská knížka dodává s kartičkami pro miminka, díky kterým je focení prvních měsíců života a pokroků dítěte ještě vzrušující.

kniha pro miminko SEIK

Unikátní kniha pro miminko – najít je může být dost obtížné. Naštěstí si nyní můžete objednat stylové a promyšlené kniha pro miminko z e-shopu seik.cz. Chceme vás inspirovat našimi produkty, abyste podnikli nová dobrodružství a byli šťastnější – vyzkoušejte naše kniha pro miminko.
  • Všechny kniha pro miminko jsou navrženy v Estonsku mladými designéry společnosti SEIK.
  • Vyberte si své oblíbené kniha pro miminko zde.
  • Doručení do zásilkovny nebo přímo domů – kniha pro miminko vám doručíme během několika dní
  • Doufáme, že vám kniha pro miminko  udělají hezčí den a těšíme se na vaši zpětnou vazbu a obrázky, jak to kniha pro miminko dokázali.
  • Označte na svých fotkách @mujseik a #kniha pro miminko.

Jaké kniha pro miminko si vybrat?

  1. Zamyslete se, které kniha pro miminko by vám nejvíce vyhovovaly.
  2. Inspirujte se a udělejte si radost, nebo najděte perfektní dárek pro někoho jiného – kniha pro miminko.
  3. Podívejte se, co o produktu říkají fanoušci SEIK – hledejte podle klíčového slova – kniha pro miminko.
  4. Počkejte, až vám kniha pro miminko dorazí do zásilkovny, nebo přímo domů.
  5. Foťte a označte nás @mujseik a #kniha pro miminko.
Časté otázky
Kdy mi budou kniha pro miminko doručeny? Jestli si objednáte kniha pro miminko v pracovní den do 14:00, balík vám bude odeslán již následující den. Na vaši adresu dorazí do 2-3 pracovních dnů. kniha pro miminko objednané během víkendu odesíláme v pondělí. 
  Jak si objednat kniha pro miminko? Produkty si můžete jednoduše objednat přes náš e-shop. Vložte kniha pro miminko do nákupního košíku a pokračujte k pokladně. Před zaplacením je potřeba přidat vaše kontaktní údaje a vybrat si preferovaný způsob doručení zásilky. 
  Můžu kniha pro miminko vrátit? Jestli se vám kniha pro miminko nelíbí, můžete je jednoduše vrátit. Náš e-shop má 14denní lhůtu na vrácení, Podrobný návod k vrácení naleznete v našich podmínkách. V případě dalších otázek nás neváhejte kontaktovat.