Zobrazen jediný výsledek

Tento diář je navržen k guide you prostřednictvím své krásné, inspirující rok plný joy, courage and contentment. We hope you will find aktivity a hábity to do in the future. As you move through the year, napište down your experience of doing different exercises. Feel blahopřání pro malé myšlenky na celý den a hodinky pro mír a radost ve vašich očích. Write down what you have learned from these activity and how you are balancing the things that are important to you. Na konci roku, podívejte se na dva dva měsíce a analyzujte svůj růst a rozvoj.

Happy Journal SEIK

Unikátní Happy Journal – najít je může být dost obtížné. Naštěstí si nyní můžete objednat stylové a promyšlené Happy Journal z e-shopu seik.cz. Chceme vás inspirovat našimi produkty, abyste podnikli nová dobrodružství a byli šťastnější – vyzkoušejte naše Happy Journal.
  • Všechny Happy Journal jsou navrženy v Estonsku mladými designéry společnosti SEIK.
  • Vyberte si své oblíbené Happy Journal zde.
  • Doručení do zásilkovny nebo přímo domů – Happy Journal vám doručíme během několika dní
  • Doufáme, že vám Happy Journal  udělají hezčí den a těšíme se na vaši zpětnou vazbu a obrázky, jak to Happy Journal dokázali.
  • Označte na svých fotkách @mujseik a #Happy Journal.

Jaké Happy Journal si vybrat?

  1. Zamyslete se, které Happy Journal by vám nejvíce vyhovovaly.
  2. Inspirujte se a udělejte si radost, nebo najděte perfektní dárek pro někoho jiného – Happy Journal.
  3. Podívejte se, co o produktu říkají fanoušci SEIK – hledejte podle klíčového slova – Happy Journal.
  4. Počkejte, až vám Happy Journal dorazí do zásilkovny, nebo přímo domů.
  5. Foťte a označte nás @mujseik a #Happy Journal.
Časté otázky
Kdy mi budou Happy Journal doručeny? Jestli si objednáte Happy Journal v pracovní den do 14:00, balík vám bude odeslán již následující den. Na vaši adresu dorazí do 2-3 pracovních dnů. Happy Journal objednané během víkendu odesíláme v pondělí. 
  Jak si objednat Happy Journal? Produkty si můžete jednoduše objednat přes náš e-shop. Vložte Happy Journal do nákupního košíku a pokračujte k pokladně. Před zaplacením je potřeba přidat vaše kontaktní údaje a vybrat si preferovaný způsob doručení zásilky. 
  Můžu Happy Journal vrátit? Jestli se vám Happy Journal nelíbí, můžete je jednoduše vrátit. Náš e-shop má 14denní lhůtu na vrácení, Podrobný návod k vrácení naleznete v našich podmínkách. V případě dalších otázek nás neváhejte kontaktovat.